Kalendarz zawodów 2018

Lp. Nazwa imprezy Termin Kategoria wiekowa Płeć Miejsce                          Organizator
1 Turniej Ogólnopolski/Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mł 16-02 Dzieci i młodzik /junior mł M+K UKJ Iwiczna
2  Turniej Funny Judo 17-02 Dzieci młodsze M+K WMZ Judo/UKJ Iwiczna
3 European Open Woman 2-3.03 Seniorzy M PZ Judo- Warszawa
4 Ikizama Cup 8.03 Dzieci M+K Piaseczno Ikizama
5 Nastula Cup- Turniej Mastersów i Amatorów 9-03 Seniorzy M+K Nastula Club
6 Turniej Małego Mistrza 17-03 Dzieci, Dzieci mlodsze M+K UKJ Chojrak
7 SameJudo Cup 4 - Międzynarodowe Mistrzostwa Marek w Judo 23-24.03 Dzieci, dzieci młodsze M+K UKS"SameJudo"
8 El. OOM 30.03 Junior młodszy M+K WMZ Judo , Siennicka
9 Judo Legia Cup 6-7.04 Dzieci, dzieci młodsze M+K Judo Legia Warszawa
10  Turniej Funny Judo 13.04 dzieci mlodsze M+K WMZ Judo , Siennicka
11 Mistrzostwa Regionu II Młodzików 14.04 młodzik M+K WMZ Judo , Siennicka
12 Mistrzostwa Warszawy Dzieciim J. Ślawskiegi, WOM Juniorzy 11.05 dzieci, juniorzy M+K WMZ Judo , Siennicka
13 WOM Młodzików i Juniorów mlodszych 12.05 junior młodszy, młodzik M+K WMZ Judo , Siennicka
14 Memoriał im. Józefa Niedomagały maj Seniorzy M+K AZS Politechnika
15 Turniej Funny Judo 25.-05 Dzieci młodsze M+K UKJ Ryś
16 Żoliborz Cup i  Finał Funny Judo 8-06 Dzieci, młodzicy M+K UKS Ronin Team,                         JSS Drako
17 X Mistrzostwa Płocka 8-06 wszystkie M+K Judo Kano Płock
18 V Puchar Polski Judo Masters 9-06 Masters M+K Judo Kano Płock
19 Mistrzostwa Europy Juniorów 27-30-06 juniorzy M+K EJU/PZJUdo
20 Otwarty Puchar Polski Juniorów 14-09 Juniorzy M+K UKS Orkan Sochaczew
21 Mistrzostwa Międzywojewódzkie (MMM)/Międzynarodowy Turniej Dzieci 15.09 Młodzicy/dzieci M+K UKS Orkan Sochaczew
22 Turniej o puchar Wójta Gminy  Kowala 21-09 Młodzicy, dzieci, dzieci młodsze M+K Judo Kowala
23 Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open 28-29.09 Juniorzy, juniorzy ml, młodzicy M+K UKJ Ryś
24 Konsultacja szkoleniowa - randori 30.09-1.10 Juniorzy, juniorzy ml, młodzicy M+K UKJ Ryś
  International Judo League 5-6.10 dzieci, dzieci starsze, młodzicy M+K Judo legia Warszawa
25 Turniej im. Grzegorz Malika  13.10 Dzieci i dzieci młodsze M+K UKJ Białołeka
26 Panda Cup 2016 19.10 Dzieci, dzici młodsze M+K UKJ Panda
27 Małe Warsaw Open  do ustalenia Dzieci, dzieci młodsze M+K UKJ Ryś
28  Międzynarodowy Turniej Judo 26.10 Dzieci, dzieci młodsze M+K Sensei Płock
29 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki 09.-10.11 Dzieci  M+K UKJ Lemur
30 Sochaczew Cup 16.11 Dzieci i Młodzicy M+K Sochaczew
31 Kuźnia Młodych Talentów 23-11 Dzieci, dzieci młodsze M+K Yuko Józefów
32 Drużynowy Puchar Polski (reprezentacje województw) 30.11 Juniorzy młodsi M+K WMZ Judo , Siennicka
33 Drużynowy Puchar Polski (reprezentacje województw) 1.12 młodzicy M+K WMZ Judo , Siennicka
34 Turniej Mikolajkowy do ustalenia Dzieci M+K UKJ Ryś
 

TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki