Kalendarz zawodów 2018

Lp. Nazwa imprezy Termin Kategoria wiekowa Miejsce Organizator
1 Turniej Ogólnopolski/Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mł 3.02 Dzieci i młodzik /junior mł UKJ Iwiczna
2 I Liga Funny WOM-Mysiadło 4.02 Dzieci młodsze WMZ Judo/UKJ Iwiczna
3 Turniej Małego Mistrza 25.02 dzieci, dzieci młodsze UKJ Chojrak
4 III Drużynowy Turniej Dzieci i Młodzików 11.03 Młodzik, dzieci UKS Sensei Płock
5 II Liga Funny WOM 17.03 Dzieci młodsze WMZ Judo
6 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Junior i Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego 18.03 Junior, dzieci WMZ Judo
7 SameJudo Cup 3- Międzynarodowe Mistrzostwa Marek w Judo 24-25.03 Dzieci, dzieci młodsze UKS"SameJudo"
8 Judo Legia Cup 21-22.04. Dzieci, dzieci młodsze, młodzik Judo Legia Warszawa
9 Warszawska Olimpiada Młodzieży- młodzików i juniorow mlodszych 28.04 młodzik, junior młodszy WMZ Judo
10 El. OOM/ Mistrzostwa Regionu Młodzika I el. Do MP 12.05 Junior młodszy WMZ Judo
11 III Liga Funny WOM 13.05 Dzieci młodszeDzieci młodsze UKJ Ryś
12 XI Mistrzostwa Płocka 9.06 wszystkie Judo Kano Płock
13 V Puchar Polski Judo Masters 9.06 Masters Judo Kano Płock
14 Żoliborz Cup i IV Turniej Funny WOM 9.06 Dzieci, młodzicy UKS Ronin Team, JSS Drako
15 Otwarty Puchar Polski im. Tadeusza Naskręta 15.09 Juniorzy UKS Orkan Sochaczew
16 Mistrzostwa Międzywojewódzkie (MMM)Mistrzostwa Międzywojewódzkie (MMM) 16.09 Młodzicy UKS Orkan Sochaczew
17 Turniej o puchar Wójta Gminy Kowala 22.09 Młodzicy, dzieci, dzieci młodsze Judo Kowala
18 Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open 29.09-30.09 Juniorzy, juniorzy ml, młodzicy UKJ Ryś
19 Konsultacja szkoleniowa - randori 01-02.10.2018 Juniorzy, juniorzy ml, młodzicy UKJ Ryś
20 Turniej im. Grzegorz Malika 7.10 Dzieci i dzieci młodsze UKJ Białołeka
21 Panda Cup 2016 13.10 Dzieci, dzici młodsze UKJ Panda
22 Małe Warsaw Open 20.10 Dzieci, dzieci młodsze UKJ Ryś
23 III Międzynarodowy Turniej Judo 27.10 Dzieci, dzieci młodsze Sensei Płock
24 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki 03.-04.11 Dzieci UKJ Lemur
25 Turniej z okazji Dnia Niepodległości 11.11 Dzieci, młodzicy UKS PCSW
26 Sochaczew Cup 17.11 Dzieci i Młodzicy Sochaczew
27 Turniej Gwiazdkowy 25.11 Dzieci WMZ Judo
28 Turniej Mikolajkowy 1.12 Dzieci UKJ Ryś
29 V Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci 08.12 Młodzicy,dzieci UKS Orkan Sochaczew
30 Kuźnia Młodych Talentów 15.12 Dzieci, dzieci młodsze Yuko Józefów
 

TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki